Magazín EUROPALIST.cz

PRODUKTY A SLUŽBY ONLINE

Kancelářský stůl pro jednu osobu

Kancelářský stůl je nejen v práci naší důležitou součástí. Představuje místo, za kterým strávíme i několik hodin a současně i místo, za kterým nejen pracujeme, ale stáváme se také kreativními. Z psychologického hlediska existuje řada tipů stolů a jejich uspořádání. Netřeba však vzpomínat to, že nejlepší kancelářský stůl je takový, na kterém vládne pořádek. Víte, co všechno vám přináší?

Důvody, proč na kancelářském stole udržovat pořádek

 

Uspořádaný kancelářský stůl
Pořádek na kancelářském stole

Základem úspěšného dne je odstartovat jeho začátek správně. Člověk musí být v dobré psychické pohodě, což se odráží i na jeho výkonnosti a efektivitě. Uvědomili jste si však někdy, jak na vás působí váš kancelářský stůl po příchodu do práce? Pokud se člověk vrátí do práce a na jeho kancelářském stolu panuje pořádek, vše je na svém místě a uklizené, sedne si za něj připraven pracovat. Stav vašeho pracovního stolu výrazně ovlivní váš začátek pracovního dne. Doporučujeme proto, aby si před koncem pracovní doby vždy kancelářský stůl uklidili – odstranili vše nepotřebné a tomu, co se vám na druhý den bude hodit přidělili správné místo. Poriadok byste si však na pracovním stole měli udržovat po celý den. Uvědomili jste si někdy, jak vás zdržuje to, pokud něco potřebujete, nemůžete to však najít? Pokud budete přesně vědět, kde máte věci hledat, vaše výkonnost se výrazně zvýší! Mít přehled je základem kvalitního výkonu. Během dne tak dokážete ušetřit čas, který můžete věnovat jiným činnostem či dokonce v mnoha případech odejít z práce dříve. A to už je docela lákavá nabídka. Pořádek na kancelářském stole také o vás dokáže vašemu okolí napovědět víc, než si myslíte. Pokud za vámi přijde kolega z vedlejší kanceláře řešit určitý problém, vzbudíte v něm příjemný pocit i díky řádu, který ve vašem okolí panuje. S pořádkem na vašem stole se i vy budete cítit jistější a příjemnější.

Kancelářský stůl, pořádek a vaše pohodlí

Patříte mezi ty, kteří při své práci pracují s množstvím dokumentů, využíváte různobarevné pera či jiné kancelářské potřeby? Na kancelářském stole mohou působit chaoticky. Proto doporučujeme speciální pracovní stoly, které jsou vyrobeny tak, aby každá pomůcka měla své speciální místo a nebyla vystavena okolí. Pokud chcete mít i vy takové pracovní stoly ve vaší kanceláři či domácnosti, navštivte https://worklife.cz/, kde najdete jejich kompletní nabídku.